Deweloper budowlany Renoma Inwestycje — domy, mieszkania w Poznaniu, Środzie Wlkp., Wrześni i Czerniejewie

O NAS

Fundamentem powstania spółki deweloperskiej jest wieloletnie doświadczenie zdobyte przy realizacji projektów mieszkaniowych w fazie projektowania jak i realizacji. To doświadczenie uczuliło nas na szczególne zwracanie uwagi na aspekty, które zostały wymienione poniżej :

Nadzór specjalistów

Wspólnikami spółki są osoby po ukończonych studiach budowlanych wraz z odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi, które sprawują bezpośredni nadzór nad wszystkimi realizacjami. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że zainwestowane przez nich pieniądze są w dobrych rękach.

Solidna konstrukcja

Nasze inwestycje budujemy z sprawdzonych materiałów, które posiadają odpowiednie aprobaty techniczne, atesty, deklaracje jakości oraz są dopuszczone do stosowania w budownictwie.

Wygodne wnętrze

Nasz zespół czuwa aby wnętrze spełniało oczekiwania przyszłych mieszkańców oraz było przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne.

Pomoc w finansowaniu

Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Nasz doradca finansowy i kredytowy czeka na Twój kontakt.

Jak projektujemy i budujemy mieszkania we Wrześni?

Wybór lokalizacji na inwestycję

Każdą inwestycję rozpoczynamy od znalezienia idealnej działki o wystarczającej powierzchni. Nie jesteśmy zwolennikami tak popularnego w dzisiejszych czasach ciasnego budownictwa. Wiemy, że dla zachowania zdrowia oraz komfortu psychicznego potrzebna jest duża ilość przestrzeni wokół, dobre skomunikowanie okolicy z centrum miasta oraz bliski dostęp do natury i świeżego powietrza.

Odrzucamy zatem wszystkie miejsca znajdujące się w pobliżu ruchliwych ulic i autostrad, a poszukujemy lokalizacji na uboczu, które będą usytuowane nieopodal ważnych punktów usługowych, handlowych i edukacyjnych. Tworzymy naszym Klientom wymarzone warunki do życia, a trafny wybór lokalizacji to podstawa do realizacji tego planu.

Stworzenie projektu

Projekty tworzymy, współpracując z najlepszymi architektami i konstruktorami. Wystrzegamy się realizowania budowy dużej ilości mieszkań czy domów w jednym miejscu. Całkowicie rezygnujemy z bloków, przypominających wielkie płyty – w naszej ofercie najczęściej znajdują się domy w zabudowie szeregowej, bliźniaki lub mieszkania zlokalizowane w niewielkich kompleksach do 9-11 lokali naraz. Podejmujemy się realizacji wyłącznie takich projektów, w których po zakończeniu budowy sami chcielibyśmy zamieszkać. Wśród charakterystycznych cech naszych inwestycji można wymienić:

 • przestronne wnętrza, w których jest duży dostęp do światła naturalnego,
 • estetyczne i bezpieczne otoczenie wokół inwestycji – dbamy o monitoring, obecność alarmów, rozkładamy trawę z rolki czy montujemy małą architekturę,
 • nowoczesny design, piękne elewacje i wykorzystanie wyłącznie solidnych oraz najnowocześniejszych materiałów,
 • przemyślane ułożenie pomieszczeń wewnątrz mieszkań i domów, dostępność miejsc parkingowych oraz brak barier architektonicznych,
 • szeroki wybór metraży oraz rozmiarów terenów przynależnych do inwestycji.

Realizacja projektu oraz sprzedaż mieszkań

Budujemy z pomocą sprawdzonych przy wielu poprzednich realizacjach ekip. Dzięki temu mamy możliwość zamknięcia inwestycji planowo, o czasie i nie musimy martwić się o jakość wykonanych usług. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik nierzadko jeszcze przed terminem, a osoby kupujące mieszkania mogą dokładnie się rozejrzeć, by sprawdzić, które lokale najlepiej odpowiadają ich potrzebom

Sprzedażą zajmują się pracownicy naszych biur, które zlokalizowane są pod tymi samymi adresami, co inwestycje. Znacznie ułatwia to komunikację i daje możliwość jednoczesnego obejrzenia mieszkań czy domów oraz rozpoczęcia formalności związanych z procesem kupna-sprzedaży czy też uzyskaniem kredytu.

Obsługa posprzedażowa Klientów

Jesteśmy zdania, że udana i owocna współpraca wcale nie jest zwieńczona zawarciem umowy kupna mieszkania, ale właśnie obsługą posprzedażową. Na wszystkie nasze inwestycje oprócz rękojmi obowiązuje również gwarancja. Pomimo tego, że niedociągnięcia raczej się nam nie zdarzają, w razie gdyby konieczna była naprawa potencjalnych usterek, z chęcią jej dokonamy.

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Klientom za informacje zwrotne dotyczące realizowanych inwestycji, a także ogrom pozytywnych opinii, które otrzymujemy. Ponadto zdarza nam się dostosowywać niektóre elementy mieszkań do indywidualnych preferencji Klientów jeszcze na etapie budowy. Realizujemy też inwestycje pod klucz tak, by właściciele mieszkań mogli wprowadzić się do nich jak najszybciej.

Bezpieczeństwo i solidność, czyli Renoma deweloper — Września

Bezpieczeństwo i solidność to jedne z naczelnych wartości, jakimi kierujemy się w czasie realizacji inwestycji. Można je rozumieć dwojako:

 • jako zapewnienie odpowiedniego poziomu poczucia bezpieczeństwa w przyszłych domach lub mieszkaniach,
 • jako stabilność finansową spółki Renoma Inwestycje oraz odpowiedzialne podejście do naszych inwestycji.

Zabezpieczenia osiedli

Na osiedlach, które decydujemy się wybudować, panuje spokój, a ich mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Prywatność oraz bezpieczeństwo w zależności od wybranej inwestycji zapewniają:

 • bramy wjazdowe i szlabany rozpoznające rejestrację mieszkańców,
 • monitoring, osiedla strzeżone, ogrodzenia, wideodomofony,
 • alarmy, drzwi, okna i rolety antywłamaniowe,
 • możliwość przesyłania natychmiastowych informacji o włamaniu na telefon lub do firmy ochroniarskiej.

Oprócz tego gwarantujemy odpowiedni poziom prywatności, dbając o stosowne odległości pomiędzy budynkami oraz oknami, nasadzenia wokół domów, ogrodzenia czy grube ściany. Lokalizacje oraz sposób zabudowy osiedli sprzyjają tworzeniu małych społeczności, w których wszyscy się znają. Dzięki temu obecność osób z zewnątrz na terenie osiedla natychmiast zostałaby wychwycona przez mieszkańców.

Stabilność finansowa

Nasze podejście do budownictwa cechuje przede wszystkim wspomniana już stabilność finansowa. Jest to jeden z najważniejszych filarów naszej działalności. To prawdopodobnie dzięki temu czynnikowi udało nam się z powodzeniem zrealizować już wiele inwestycji. Kwestie finansowania naszych budów są domykane jeszcze przed ich rozpoczęciem, a jako spółka współpracujemy z doradcami finansowymi i kredytowymi, którzy dbają o sprawny i skuteczny przepływ wszystkich środków.

Biura sprzedaży, doradztwo kredytowe i deweloper — Środa Wielkopolska

W naszych biurach sprzedaży spotkasz się z osobami, które przeprowadzą Cię szybko i sprawnie przez cały proces kupna-sprzedaży mieszkania. Współpracujemy również z doradcami finansowymi i kredytowymi, co umożliwia realizację pierwszych kroków związanych z kredytem bezpośrednio z naszych biur. Było to niebywałe ułatwienie dla wszystkich naszych dotychczasowych Klientów.

Pomożemy uzyskać kredyt na preferencyjnych warunkach i dobrać najlepsze mieszkanie do możliwości finansowych oraz potrzeb. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych biur – podjąć kontakt telefoniczny lub mailowy, a następnie spotkać się z przedstawicielem lub doradcą w jednej z filii Renoma Inwestycje. Potrzebujesz pomocy w jakichkolwiek formalnościach, związanych z zakupem mieszkania? Pomogą Ci nasi deweloperzy. Środa Wielkopolska, Września oraz Poznań to miejsca, w których można szukać naszych siedzib.

Nowe inwestycje — wielkopolski deweloper

Poszukujesz nowego miejsca do zamieszkania, sposobu na bezpieczne ulokowanie swoich środków lub lokalu na wynajem? Wybierz mieszkania od dewelopera! Września to dobre miejsce na taki zakup, ponieważ jest to niewielkie miasto cechujące się doskonałym skomunikowaniem z praktycznie każdą częścią polski. Nasze nowe inwestycje cechuje wysoki poziom wykonania oraz nowoczesność zastosowanych rozwiązań. Sprawia to, że te bardzo długo pozostaną aktualne i będą służyć ich mieszkańcom przez dekady.

Energooszczędne mieszkania na sprzedaż we Wrześni – deweloper Renoma

Mieszkania na sprzedaż, które oferujemy, budowane są zgodnie z obecnym zapotrzebowaniem na rozwiązania ekologiczne i energooszczędne. Dzięki nim można znacznie obniżyć koszty życia, co sprawia, że inwestycja w nowe mieszkanie zwraca się dużo szybciej, niż pierwotnie można było zakładać. Gwarantują to porządnie wykonane nawet 20-centymetrowe ocieplenia budynków, pompy ciepła czy ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni podłogi domów i mieszkań.

Jeśli wewnątrz lub na zewnątrz znajdują się elementy architektury, których zadaniem jest oświetlanie otoczenia, zastosowane zostają wyłącznie energooszczędne żarówki LED. Również wybierając stolarkę okienną i drzwiową, pamiętaliśmy o odpowiednich klasach, które pozwolą naszym Klientom na oszczędzanie.

Dlaczego warto wybrać mieszkania deweloperskie? Września

Jednym z najlepszych miejsc do zamieszkania, jakie udało nam się znaleźć na terenie wielkopolski to Września. Mieszkania deweloperskie, które są tam zlokalizowane to gwarancja wysokiego poziomu komfortu oraz możliwość spełnienia marzenia, jakim dla niektórych jest zamieszkanie na przedmieściach. Nowoczesne domy, przynależne do nich ogródki, tarasy i podjazdy z kostki brukowej oraz dopracowane części wspólne to właśnie to, na co można liczyć.

Dlaczego Renoma developer? Środa wlkp

Dlaczego akurat Renoma deweloper? Wielkopolska to świetne miejsce na inwestycje w związku z dostępnością wszystkiego, co jest potrzebne do komfortowego życia. Nasza spółka posiada nienaganne opinie i grono wiernych Klientów, którzy doceniają wszystkie starania o świadczenie najwyższej jakości usług. Jeśli ktoś jest zainteresowany postępami w budowach, wszystkie istotne informacje na ten temat znajdzie przy pomocy mediów społecznościowych. Możemy także wysyłać je za pośrednictwem poczty e-mail lub wiadomości SMS. Każda z naszych inwestycji ma pozytywny odbiór i robi świetne wrażenie.

Dlaczego warto kupić nowe mieszkania? Środa Wielkopolska – deweloper Renoma

Nowe mieszkania to brak wszystkich problemów związanych z zakupami z rynku wtórnego. Nie musimy przejmować się dodatkowym podatkiem, wynoszeniem i utylizacją starych mebli czy remontami. Mamy także pewność, że wszystkie instalacje są sprawne, a zastosowane rozwiązania nowoczesne. Nowe nieruchomości dają też możliwość urządzenia ich w dokładnie taki sposób, w jaki życzy sobie tego Klient – samodzielnie lub z pomocą naszych dekoratorów i architektów wnętrz, którzy na życzenie wykańczają mieszkania pod klucz.

Obecność OZE oraz systemy inteligentnego domu Loxone

Aktualnie coraz większą uwagę poświęcamy również inwestowaniu w OZE czy systemy inteligentnego domu. Dzięki temu można zintegrować wszystkie posiadane sprzęty elektroniczne i zadbać o bezpieczeństwo domu. Niektóre nieruchomości wyposażamy w automatyczne czujniki dymu oraz zalania, syreny alarmowe czy inteligentne sterowanie klimatyzacją, rekuperacją oraz temperaturą.

Taki system gwarantuje zmechanizowany system obsługi domu, co zapewnia dużą oszczędność czasu. Samodzielnie dba o dopełnianie czynności konserwacyjnych takich jak serwisowanie systemu grzewczego, powiadomienia o zapełnieniu szamba czy ochrona przed zamarzaniem i wiatrem. Nie zapomnieliśmy też o rozwiązaniach umilających czas – kolorowym oświetleniu, taśmach LED, systemach audio czy praktycznych trybach nocnych.

Projektujemy i budujemy

wygodnie bezpiecznie solidnie nowocześnie