Września

 

ul. Kazimierza Lieske

Domy na sprzedaż we Wrześni – inwestycja idealna dla każdego

Kto z nas nie marzy o własnych czterech kątach w pięknej okolicy? Dla inwestorów, którzy preferują zakup domu, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Jako doświadczony deweloper podjęliśmy się budowy domów na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu we Wrześni – mieście położonym w województwie wielkopolskim.

Z myślą o różnorodnych potrzebach stworzyliśmy wyjątkowe osiedle domów szeregowych. Wybudowaliśmy budynki, które sprawdzą się zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Nasi specjaliści z dużą starannością opracowywali praktyczne i nowoczesne rozwiązania w rozkładzie poszczególnych pomieszczeń domów oraz całej infrastruktury znajdującej się w obrębie osiedla. Dzięki temu przestrzeń dzienna w domach jest wystarczająco duża, a hol nie zabiera cennej powierzchni użytkowej. 

Z kolei otoczenie domu pozwala na spędzanie czasu w cichej i spokojnej okolicy, swobodne zaparkowanie auta, a także zachowanie prywatności. Z tego względu nasze domy na sprzedaż we Wrześni to doskonałe miejsce do komfortowego mieszkania dla każdego.

Dlaczego warto wybrać nasze domy we Wrześni?

Wszystkie budynki wykonane są z najwyższej jakości materiałów posiadających atesty oraz certyfikaty potwierdzające możliwość stosowania ich w budownictwie. Starannie dobieramy wykonawców oraz ekipy budowlane i dbamy o najmniejszy szczegół podczas prac budowlanych. 

Dużą uwagę przykładamy również do standardu wykończenia. Tworzymy domy z pasją i z miłości do piękna architektury połączonej z funkcjonalnością. Stawiamy na praktyczne, ale też modne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania, dzięki czemu trafiają w różne gusta i potrzeby przyszłych właścicieli domów.

Dodatkowo mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Nasi architekci wykazują dużą wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania konstrukcji budynków, a także wnętrz. Każde wybudowane przez nas osiedle domów jednorodzinnych i szeregowych wyróżnia praktyczność oraz ergonomia. Eksperci czuwają nad poprawnym i zgodnym z projektem wykonaniem każdego etapu budynku.

Wszystkie z realizowanych przez nas inwestycji oparte są o nowoczesne i sprawdzone technologie, które spełniają również wymogi Unii Europejskiej. Dzięki temu domy są energooszczędne, funkcjonalne i przyjazne mieszkańcom.

Pomoc w finansowaniu

Osoby, które są zainteresowane zakupem domu we Wrześni i potrzebują na ten cel pozyskać kredyt, mogą liczyć na pełne wsparcie. Nasza kadra to również wyspecjalizowani fachowcy o praktycznej wiedzy finansowej. Proponujemy pomoc doradcy kredytowego oraz finansowego. Z nami uzyskanie kredytu będzie proste, a przede wszystkim skuteczne. 

Proponujemy przejęcie na siebie wszelkich możliwych formalności, które są niezbędne do uzyskania kredytu. Obliczymy zdolność kredytową, a także przedstawimy najkorzystniejsze możliwości kredytowania. Nasi specjaliści: 

  • przeanalizują każdą umowę kredytową pod kątem kruczków prawnych i krzywdzących zapisów, 
  • podpowiedzą, jakie dokumenty będą konieczne do zawarcia umowy,
  •  będą towarzyszyć podczas całego procesu kredytowego.

Domy na sprzedaż we Wrześni i okolicach – zalety lokalizacji

Września to niewielkie miasto położone w bliskiej odległości od Poznania. Od tego popularnego miasta dzieli je zaledwie 50 km. Jest to więc doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój oraz kameralne miejsca z dala od zgiełku, korków ulicznych i tłumów. 

Wybierając nasze domy we Wrześni, można zyskać:

  • wszechobecną zieleń,
  • miejsca do aktywnego wypoczynku, w tym ścieżek rowerowych, 
  • najpotrzebniejsze punkty usługowe, takie jak urzędy, szkoły oraz przedszkola.

Września to doskonała lokalizacja dla każdego. Z pewnością jest to miejsce, gdzie z łatwością można odnaleźć zacisze do odpoczynku i wspólnego spędzania czasu. Sprawdź także inne domy szeregowe Września.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów dotyczących oferty sprzedawanych i budowanych przez nas szeregówek oraz domów wolnostojących. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wybraniu domu najbardziej odpowiadającego potrzebom każdego inwestora, bez względu na wiek oraz liczbę członków rodziny. 

W przypadku chęci skorzystania z pomocy naszych ekspertów z zakresu finansów również zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Można też odwiedzić nas w biurze sprzedaży, które znajduje się we Wrześni na ulicy Gwiaździstej.