Środa Wielkopolska

nowoczesne osiedle domów szeregowych

OPIS INWESTYCJI

ETAP I — Inwestycja sprzedana
ETAP II — Zobacz inwestycję

Wygodne domy

Łączna powierzchnia użytkowa segmentu:
73,35 m2, 79,14m2 i 101,92 m2,

Energooszczędność

Domy wybudowane są zgodnie z normami energooszczędnymi WT2021

Domy budowane w technologii mieszanej, mury tradycyjne oraz elementy żelbetowe. Każdy z budynków posadowiony jest na odrębnej działce budowlanej co oznacza, że kupując budynek z gruntem jesteś jego jedynym właścicielem. Wszystkie budynki w Środzie Wielkopolskiej będą posiadały dodatkowo pompy ciepła typu powietrze-woda. Dodatkowo w każdym budynku zapewniamy ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni budynku. Wszystkie okna posiadają rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie.

Przy projektowaniu zabudowy szeregowej wzięliśmy pod uwagę odpowiednie zabezpieczenie przeciwpożarowe w budynku zgodne z przepisami. Nasze budynki posiadają 2-metrowe pasy niepalności pomiędzy poszczególnymi strefami pożarowymi. Zapraszamy do kontaktu!

LOKALIZACJA

Osiedle usytuowane jest w nowym centrum Środy Wielkopolskiej na ulicy ” Za Strzelnicą”. W bliskim sąsiedztwie domów znajduje się szeroki wybór sklepów wielobranżowych i usługowych do których prowadzi dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna.

MIASTO

Do centrum miasta dojedziesz wygodnie samochodem lub komunikacją miejską.

SKLEPY

W pobliżu znajdziesz szeroki wybór sklepów wielobranżowych i usługowych.

PRZYRODA

W okolicy znajduje się jezioro z zaaranżowaną plażą oraz park.

EDUKACJA

W mieście znajduje się szeroki wybór szkół oraz przedszkoli państwowych i prywatnych.

RZUTY POMIESZCZEŃ

Dobrze zaprojektowany rozkład pomieszczeń w domu, gwarantuje komfort codziennego użytkowania. Zobacz wnętrze naszych domów i rozplanuj przestrzeń dla siebie i swojej rodziny.

Wybierz typ domu:

WYBIERZ DOM

Aby sprawdzić dostępność wybranego domu, skorzystaj z interaktywnej mapy osiedla.
Oznaczenie domów:

KOLOR ZIELONY - Dom dostępny
KOLOR ZÓŁTY - Dom zarezerwowany
KOLOR CZERWONY - Dom sprzedany

WNĘTRZA

Świetnie zaprojektowane przestrzenie to największy atut naszych domów. Wygodne, przestronne pokoje można umeblować tak, aby każdy domownik czuł się w nich doskonale. Z łatwością znajdziesz miejsce zarówno na ubrania, książki, zabawki, czy wiele innych rzeczy, które są niezbędne dla każdej rodziny.

GALERIA

Prosta i nowoczesna bryła budynku to znak rozpoznawczy osiedla. Architekci tworzący projekt dołożyli wszelkich starań aby dom był energooszczędny oraz ekonomiczny w codziennym użytkowaniu. Zobacz wizualizacje pokazujące budynki w perspektywie całego osiedla.

I ETAP

II ETAP

ANIMACJA

Prosta i nowoczesna bryła budynku to znak rozpoznawczy osiedla. Architekci tworzący projekt dołożyli wszelkich starań aby dom był energooszczędny oraz ekonomiczny w codziennym użytkowaniu. Zobacz wizualizacje pokazujące budynki w perspektywie całego osiedla.

KONTAKT

Chcesz wiedzieć więcej o naszych inwestycjach? Czekamy na Twój kontakt!
Nasi eksperci czekają na Twoje pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Formularz kontaktowy:
    * zgody wymagane