Poznań

ul. Uradzka 11

Renoma inwestycje – Poznań ul. Uradzka

Jeśli szukasz miejsca do zamieszkania, wybierz nowe domy od dewelopera. Poznań to świetne miasto, a mieszkanie z rynku pierwotnego daje nie tylko możliwość korzystania z rękojmi, ale również gwarancji. Lokalizacja na inwestycję w Poznaniu została dobrana na podstawie szczegółowej, wcześniej przeprowadzonej analizy. Wybraliśmy ją, ponieważ jest dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta zarówno pod względem samodzielnych dojazdów, jak i komunikacji miejskiej. Braliśmy pod uwagę też to, że mieszkańcy będą mieli swobodny dostęp do przyrody.

Deweloper Renoma — Poznań

Gdzie kupić mieszkanie inwestycyjne? Poznań to doskonały wybór! Pewność dobrego ulokowania swoich środków finansowych daje deweloper. Poznań to dobra lokalizacja na zakup mieszkania, gdyż jest to duże miasto, w którym każdy chciałby mieszkać. Jest doskonale skomunikowane z resztą polski, a w pobliżu samej inwestycji znajduje się wszystko, co może być potrzebne do życia, czyli placówki edukacyjne, usługowe i handlu detalicznego. Domy wybudowane są w najwyższym standardzie z nowoczesnych materiałów. Zadbaliśmy także o bardzo atrakcyjny system inteligentnego domu od Loxone.

Jak działa system inteligentnego domu na Uradzkiej 11 w Poznaniu?

 

Pełna integracja elektrycznych sprzętów domowych

System inteligentnego domu Loxone, który został zastosowany w budowie, integruje wszystkie sprzęty domowe i nimi zarządza, zapewniając bezpieczeństwo oraz wygodę. Daje możliwość sterowania temperaturą, klimatyzacją, rekuperacją, bramą garażową, elektrycznymi roletami, głośnikami czy elektrozamkiem. System ogrzewania konserwuje się automatycznie i nie są wymagane do tego wizyty serwisowe, co jest jego ogromną zaletą.

Dbałość o aspekty techniczne w domu

Loxone współpracuje też z panelami fotowoltaicznymi oraz zamontowaną już w domach pompą ciepła. Poinformuje nas o zapełnieniu szamba i poprosi o wezwanie firmy opróżniającej. System sam może ustalać temperaturę, która będzie optymalna dla domowników, na podstawie samodzielnie dokonywanych pomiarów z wnętrza domu. Rolety z kolei mogą działać według zautomatyzowanego zacieniania i dostosowywać swoje ustawienia do położenia słońca na niebie.

Pełen zakres personalizacji i regulacji

Można definiować własne automatyczne funkcje w systemie lub przejść na sterowanie ręczne, z pomocą panelu na ścianie lub aplikacji w telefonie w zakresie temperatury, oświetlenia, wentylacji czy alarmów. W domach zamontowane są taśmy LED oraz praktyczne ściemniane oświetlenie, które będzie służyć trybom nocnym oraz zapewnieniu domownikom nastrojowego klimatu wieczorami.

Tryb nocny i poranne wybudzanie

Tryb nocny polega na tym, że światła są wyłączone, podobnie jak muzyka, a żaluzje zasłonięte. Do tego załącza się alarm. Jeśli w nocy wstaniemy, by przejść do łazienki czy kuchni, drogę oświetli nam przyciemnione oświetlenie. Rano o godzinie, o której ustawiony jest budzik, żaluzje otworzą się same, by wpuścić do pomieszczenia trochę naturalnego światła. Jako budzik możemy ustawić radio lub ulubioną piosenkę.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Jak wiadomo, każdy większy dom musi być odpowiednio doglądany i pilnowany. Stąd też deweloper zadbał o obecność czujników dymu i zalania, a także rozmaitych alarmów. Jeśli system wykryje nieszczelność w instalacji, zamknie zawór wody. Kiedy wychodzimy z domu, alarm się aktywuje, a wszystkie systemy przechodzą w tryb energooszczędny. Jeśli mir domowy zostanie naruszony, system natychmiast wyśle informację o włamaniu na telefon lub do firmy ochroniarskiej. Może włączyć też głośne syreny, światła oraz podnieść rolety. Możliwe jest także symulowanie przez dom obecności jego lokatorów przy pomocy oświetlenia.

Energooszczędne rozwiązania

Ponieważ wszystkie systemy w domu mają za zadanie oszczędzać energię, dostosowują swoje działanie do potrzeb domowników w oparciu o stałe pomiary wilgotności i temperatury. Dzięki temu, że dom wyposażony jest w pompę ciepła oraz odpowiednio zaizolowany, koszty życia są o wiele niższe. Loxone monitoruje wszystko, co związane ze zużyciem i jest nastawiony na oszczędności. Kładzie nacisk na dużą samowystarczalność i pozwala generować nawet 50% oszczędności więcej względem zwykłych domów.

Zachęcamy do kontaktowania się oraz do zadawania pytań związanych z nową inwestycją na ulicy Uradzkiej 11 w Poznaniu. Nasze biuro sprzedaży poznańskich bliźniaków znajduje się pod tym samym adresem, co inwestycja i jest czynne w godzinach 7:00-17:00 od poniedziałku do piątku. Przed wizytą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Szczegółowe informacje dotyczące systemu Smart Home oraz standardu w jakim będziemy przekazywać budynki:

Apartament:

Część wspólna:

Nowe inwestycje — Poznań

Nasze nowe inwestycje to nie tylko powiew świeżości na mapie Poznania, ale też okazja do sprawdzenia, jak nowoczesny i zaawansowany może być inteligentny dom. Żeby do niego wejść, ustawiamy kod. W razie, gdyby zachodziła potrzeba wpuszczenia kogoś, komu nie chcemy podawać naszego stałego kodu, istnieje możliwość wygenerowania PIN-u czasowego w aplikacji. Dla bezpieczeństwa domowników domy zostały wyposażone w wideodomofony, dlatego zawsze widzimy, kto znajduje się przed wejściem. Szlaban oraz brama wjazdowa samodzielnie rozpoznają tablice rejestracyjne mieszkańców. Mamy do nich też dostęp zdalny. Jeśli ktoś skorzysta z dzwonka do drzwi wieczorem, ten zamiast sygnałów dźwiękowych wyśle świetlne, dzięki czemu nie obudzimy śpiących już dzieci.

Duże mieszkanie — Poznań deweloper

Kiedy szukamy dobrego i nieco tańszego sposobu na znalezienie miejsca zamieszkania, dobrze sprawdzają się domy bliźniaki. Poznań to miejsce, w którym znajdują się nasze najnowsze inwestycje na ulicy Uradzkiej 11 w pobliżu przedszkola, weterynarza, muzeum, szkoły podstawowej, restauracji, sklepów wielkopowierzchniowych, galerii handlowej i urzędu miasta. Każdy z domków to aż trzy pokoje, kuchnia, wiatrołap, łazienka i WC, salon, jadalnia, pomieszczenie techniczne oraz garaż. Domki mają po 112,7 metrów kwadratowych i są dwupiętrowe.

Mieszkania z ogródkiem — Poznań deweloper Renoma

Bliźniak, Poznań, deweloper… – jeśli to rzeczy, o których myślisz, trafiłeś w dobre miejsce! Na naszej stronie internetowej znajdziesz nowe inwestycje w Poznaniu, które są na sprzedaż. Na ulicy Uradzkiej 11 do dyspozycji naszych Klientów oddajemy aż 4 bliźniaki, czyli 8 samodzielnych mieszkań wraz z ogródkami. Każda z inwestycji posiada teren do niej przynależny, co sprawia, że wszyscy mieszkańcy mają do dyspozycji po kilka miejsc parkingowych oraz zieleniec. Na jeden domek przypada teren dookoła o powierzchni pomiędzy 137, a 160 metrów kwadratowych, w tym po 3 miejsca parkingowe – jedno wewnątrz w garażu, a pozostałe na zewnątrz. Dzięki zamontowanemu w domu systemowi inteligentnego domu możliwe jest automatyczne sterowanie podlewaniem roślin na zewnątrz. Ogródki są w pełni wykończone już w momencie wprowadzania się. Nasadzenia cieszą oko i zapewniają kameralną atmosferę, a trawa jest świetnym miejscem do zabaw dla dzieci i zwierząt.

Wybierz dom

 

Aby sprawdzić dostępność wybranego domu, skorzystaj z interaktywnej mapy osiedla.
Oznaczenie domów:

KOLOR ZIELONY - Dom dostępny
KOLOR ŻÓŁTY - Dom zarezerwowany
KOLOR CZERWONY - Dom sprzedany
KOLOR SZARY - Dom dostępny wkrótce

Czemu warto wybrać bliźniak na sprzedaż? Poznań

Oferowane przez nas bliźniaki są wyjątkowe, ponieważ dbamy o każdy szczegół i wprowadzamy w nich najnowocześniejsze, ekologiczne rozwiązania, o czym świadczy między innymi obecność ogrzewania podłogowego, pomp ciepła czy grube, bo ponad 20-centymetrowe ocieplenie domu. Dbamy także o nienaganną prezencję, dlatego dookoła domów znajdują się:

  • estetyczne nasadzenia oraz trawa z rolki,
  • starannie wyselekcjonowana mała architektura, w tym miejsca do przechowywania odpadów na zewnątrz,
  • oświetlenie wokół, monitoring oraz systemy alarmowe,
  • własne tarasy i energooszczędne oświetlenie LED.

Inwestycje deweloperskie – Poznań ul. Uradzka 11

Wszystkie domy wybudowane są z cegły ceramicznej. Pokrycie dachowe to z kolei dachówka ceramiczna. Na elewacji znajdują się jasne, ale trudno brudzące się tynki wraz z elementami imitującymi drewno. Do dyspozycji mieszkańców są balkony z balustradą z dymionego szkła. Wysokie okna antywłamaniowe z roletami w dzień zapewnią odpowiednią ilość światła, natomiast wieczorem pozwolą zachować odpowiedni poziom prywatności, o który zresztą nie należy się nadmiernie martwić, gdyż na zamkniętym osiedlu na Uradzkiej 11 będą tylko 4 bliźniaki.

Lokalizacja

Dojazd do miasta

Do centrum miasta dojedziesz wygodnie samochodem lub komunikacją miejską

Przyroda

W okolicy znajduje się ROD CHEMIK z dużą ilością zieleni

Zakupy

W pobliżu znajduje się szeroki wybór sklepów wielobranżowych i usługowych

Edukacja

W mieście znajdziesz wiele szkół i przedszkoli państwowych oraz prywatnych