Środa Wielkopolska ETAP I

 

ul. Za Strzelnicą

Rozpoczęcie budowy 17.05.2021 – Zakończenie budowy 17.12.2021

Opis Inwestycji


 

Domy budowane w technologii mieszanej, mury tradycyjne oraz elementy żelbetowe. Każdy z budynków posadowiony jest na odrębnej działce budowlanej co oznacza, że kupując budynek z gruntem jesteś jego jedynym właścicielem. Dodatkowo w każdym budynku zapewniamy ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni budynku. Wszystkie okna posiadają rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie.

Budynek posiada podjazd
o długości 10m2, pomieści 2 auta osobowe. Taras o powierzchni 14m2 oraz ogród z ułożoną trawą z rolki o powierzchni 125m2.
Dodatkowo zaprojektowane są Gabiony, które obudowują przyłącza gazowe i elektryczne oraz zapewniają miejsca na śmietnik.
Budynek posiada kompletną instalacje fotowoltaiczną.

Lokalizacja

Dojazd do miasta

Do centrum miasta dojedziesz wygodnie samochodem lub komunikacją miejską

Przyroda

W okolicy znajduję się Jezioro Średzkie z zaaranżowaną plaża oraz parkiem

Zakupy

W pobliżu znajduje się szeroki wybór sklepów wielobranżowych i usługowych

Edukacja

W mieście znajdziesz wiele szkół i przedszkoli państwowych oraz prywatnych

Dziennik budowy - Środa Wielkopolska Etap I

Dom na sprzedaż od dewelopera Środa Wielkopolska

Szukając idealnego miejsca na zakup domu, warto wziąć pod uwagę Środę Wielkopolską. Miasto to może być odpowiedzią na długie poszukiwania wymarzonego domu! Środa Wielkopolska jest malowniczym miastem, które każdego oczarowuje swoją atmosferą i bogactwem udogodnień. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległości od Poznania – jednego z największych miast w Polsce, a tym samym stolicy Wielkopolski. Zatem, dlaczego by więc nie przyjrzeć się bliżej i nie przekonać się osobiście, co Środa Wielkopolska, a właściwie spółka deweloperska Renoma Inwestycje ma do zaoferowania? Szukając nowego, nowoczesnego domu, inwestycja ul. Za Strzelnicą, Środa Wielkopolska powinna znaleźć się na szczycie listy!

Nowy dom z fotowoltaiką, ul. Za Strzelnicą Środa Wielkopolska – dlaczego warto zdecydować się na zakup tej inwestycji?

Dom od dewelopera w Środzie Wielkopolskiej to doskonała okazja do zdobycia własnego lokum. To bezpieczna inwestycja – wiadomo, co się kupuje, a proces zakupu jest prosty. Domy Renoma Inwestycje położone są w pięknej okolicy, blisko Poznania. Co więcej, domy w Środzie Wielkopolskiej, mieszczące się przy ulicy Za Strzelnicą, są budowane według surowych norm i z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można mieć pewność, że posłużą one przez długie lata. Ponadto każdy etap budowy był nadzorowany przez odpowiednio wyszkolone osoby. Można mieć zatem pewność co do bezpieczeństwa i solidności budynków. Jednak za tym, aby zdecydować się na prezentowaną inwestycję deweloperską w Środzie Wielkopolskiej przemawia jeszcze więcej korzyści.

  • PROJEKT DOMÓW – faza projektowa budynków Renoma Inwestycje jest tym, co czyni ją wyjątkową. Oprócz zwracania uwagi na to, jak budynki wyglądają z zewnątrz, Renoma Inwestycje skupiła się także na ich funkcjonalności i bezpieczeństwie. Dzięki grubej na 20 centymetrów izolacji, która wykonana jest ze styropianu oraz wełny mineralnej, możliwe jest spore zaoszczędzenie na ogrzewaniu. Co więcej, domy deweloperskie Środa Wielkopolska od Renoma Inwestycje posiadają 2-metrowe pasy niepalności pomiędzy poszczególnymi strefami pożarowymi. Natomiast stropodach, który wykonany został ze styropianu dachowego wraz z klinami o minimalnej grubości styropianu od 30 do 60 centymetrów, zapewni komfort użytkowania zarówno latem, jak i zimą.
  • KONSTRUKCJA DOMÓW ŚRODA WIELKOPOLSKA– konstrukcja budynku jest kompletna, z żelbetowymi stopami i wodoodporną izolacją styropianową. Ponadto wszystkie prace przed betonowaniem prowadzone przez kierownika budowy były ściśle przestrzegane w celu zapewnienia wysokiej jakości na każdym etapie!
 • POWIERZCHNIA DOMÓW W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ UL. ZA STRZELNICĄ – powierzchnia oferowanych domów to 92,93 m². W tej przestrzeni zawartych jest 5 pomieszczeń. Dom składa się z parteru oraz pierwszego piętra. Parter obejmuje wiatrołap, korytarz, WC, gabinet oraz salon łączony z kuchnią. Z kolei, na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie, garderoba, łazienka oraz korytarz. Co więcej, na poziomie parteru jest do dyspozycji duże okno wyjściowe na taras z kostki brukowej.
  • Pomieszczenia domów postawionych przez spółkę Renoma Inwestycje na ulicy Za Strzelnicą w Środzie Wielkopolskiej, są funkcjonalne, a także zaprojektowane z myślą, by ich przyszłym lokatorom mieszkało się najlepiej jak to możliwe.

 

  • ZAGOSPODAROWANIE TERENU I TERENY ZIELONEpodjazd z przodu budynku jest wystarczająco duży dla dwóch samochodów, z dużą ilością miejsca pomiędzy chodnikiem i ogrodami przy krawężniku, które obejmują również drzewa. Gabiony są używane wokół skrzynek elektrycznych i gazowych. Bardzo dobrze spełniają one swoją rolę, wyglądając zachwycająco, nawet z biegiem czasu. Każdy szczegół inwestycji został starannie zaplanowany. Przykładowo, ogrodzenie poszczególnych działek panelowe zostało wybrane w kolorze antracyt, aby współgrało z elewacją budynków. Decydując się na zakup domu, ulokowanego w środku, będzie się miało również do dyspozycji ogród o powierzchni około 120 m², o wymiarach około 6,0×20,0 m. Właściciele budynków zewnętrznych będą dysponować większymi ogrodami.

 

  • FOTOWOLTAIKA – oferta Renoma Inwestycje obejmuje instalację fotowoltaiczną, która pozwoli przyszłym właścicielom zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

 

  • OGRZEWANIE PODŁOGOWE ogrzewanie podłogowe w całym budynku to duża zaleta pod względem użytkowym i aranżacyjnym. Brak grzejników pozwala nadać wnętrzom ciekawy design.

 

  • STOLARKA OKIENNA trójszybowa stolarka okienna spełnia aktualne warunki techniczne dla budynków. Co więcej, budynki Renoma Inwestycje zapewniają elektrycznie sterowane rolety, które ukryte są w izolacji.

 

 • DZIAŁKA – powierzchnia działki dla segmentu powtarzalnego wynosi około 245 m². Obejmuje ona media takie jak sieć wodociągowa, sieć energetyczna, sieć gazowa czy ścieki, które odprowadzane będą do bezodpływowego zbiornika o pojemności 10 m³. Co więcej, budynki posiadają również wewnętrzną instalacje niskoprądową.

 

Dom na sprzedaż od dewelopera Środa Wielkopolska

Szukając idealnego miejsca na zakup domu, warto wziąć pod uwagę Środę Wielkopolską. Miasto to może być odpowiedzią na długie poszukiwania wymarzonego domu! Środa Wielkopolska jest malowniczym miastem, które każdego oczarowuje swoją atmosferą i bogactwem udogodnień. Ponadto znajduje się w niewielkiej odległości od Poznania – jednego z największych miast w Polsce, a tym samym stolicy Wielkopolski. Zatem, dlaczego by więc nie przyjrzeć się bliżej i nie przekonać się osobiście, co Środa Wielkopolska, a właściwie spółka deweloperska Renoma Inwestycje ma do zaoferowania? Szukając nowego, nowoczesnego domu, inwestycja ul. Za Strzelnicą, Środa Wielkopolska powinna znaleźć się na szczycie listy!

Dom od dewelopera Środa Wielkopolska – najlepsza decyzja

Szukając nowoczesnego i wyjątkowego domu, chyba już się taki znalazło. Wystarczy wyciągnąć rękę, a adres Środa Wielkopolska ul. Za Strzelnicą może stać się miejscem zamieszkania szczęśliwych ludzi, wchodzących w nowy etap swojego życia. Domy zaprojektowane przez Renoma Inwestycje z pewnością zachwycą każdego swoimi misternymi projektami i nowoczesną architekturą.

Czekamy na telefon, wizytę na stronie internetowej renoma-inwestycje.pl oraz bezpośredni kontakt, aby móc zaproponować ofertę nowego domu na sprzedaż w Środzie Wielkopolskiej. Gwarantujemy, że z pewnością nie pożałuje się decyzji odnośnie zamieszkania na nowym osiedlu w Środzie Wielkopolskiej. Wręcz przecwnie – będzie to podjęta jedna z lepszych decyzji w życiu. Warto przekonać się o tym osobiście! Serdecznie zapraszamy do kontaktu! To dobry czas, aby dołączyć do pozostałych zadowolonych Klientów spółki deweloperskiej Renoma Inwestycje.