Środa Wielkopolska

 

ul. Za Strzelnicą

 

Domy w Środzie Wielkopolskiej, zlokalizowane przy ulicy Za Strzelnicą to świetna okazja do zdobycia własnego lokum. Są to bezpieczne inwestycje, ponieważ wiadomo, co się kupuje, a dzięki profesjonalnej obsłudze, sam proces zakupu jest mało skomplikowany. Domy Renoma Inwestycje są budowane według ścisłych standardów jakości materiałów, co oznacza, że mogą posłużyć one długie lata. Ponadto każdy etap nadzorowany jest przez odpowiednio przeszkolonych ludzi, co daje pewność, że wszystkie aspekty są perfekcyjnie dopięte na ostatni guzik. Spółka deweloperska Renoma Inwestycje posiada w swojej ofercie nowoczesne domy na sprzedaż w Środzie Wielkopolskiej. Miasto to jest zlokalizowane w pobliżu Poznania, a wysoka jakość wykonania domów zapewnia ich długoletnie użytkowanie. Oferta domów od Renoma Inwestycje aż sama się prosi, aby się z nią zapoznać.

Wybierz dom

 

Aby sprawdzić dostępność wybranego domu, skorzystaj z interaktywnej mapy osiedla.
Oznaczenie domów:

KOLOR ZIELONY - Dom dostępny
KOLOR ZÓŁTY - Dom zarezerwowany
KOLOR CZERWONY - Dom sprzedany

Opis Inwestycji


Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na zakup domu w zabudowie szeregowej od dewelopera Renoma Inwestycje. Oto niektóre z nich:

DOBRA LOKALIZACJA — okolica zawarta w nowoczesnej zabudowie, blisko do Jeziora Średzkiego, dzięki czemu jest się niedaleko cichych i spokojnych terenów. Co więcej, w pobliżu osiedla znajdują się rozmaite sklepy: Żabka, Biedronka, Jysk, monopolowe. Ponadto niedaleko mieści się siłownia oraz przedszkole..

PROJEKTOWANIE — od frontu widać elewacje budynków zaprojektowanych przez Renoma Inwestycje. Jest ona podzielona na fragmenty. Materiałem izolacyjnym zamontowanym na ścianach jest styropian oraz wełna mineralna. Znajdują się one pomiędzy każdym budynkiem, a ich grubość wynosi 20cm. Zastosowana izolacja zapewnia znacznie niższe miesięczne koszty ogrzewania. Budynki zaprojektowane przez Renoma Inwestycje są również wyposażone w 2-metrowe pasy po obu stronach, które zapobiegną rozprzestrzenianiu się pożarom, dzięki temu, iż zawierają one właściwości niepalne.

PIERWSZY WŁAŚCICIEL — domy zostały pobudowane w 2021 roku, zatem decydując się na ich zakup, będzie się ich pierwszym właścicielem.

KONSTRUKCJA DOMÓW — żelbetowe fundamenty, ściany fundamentowe wykonane z bloczków typu M oraz izolowany, wodoodporny styropian AQUA – wszystkie te elementy tworzą bezpieczne, solidne środowisko, w którym ludzie mogą bez obaw funkcjonować.

STOLARKA OKIENNA — w budynkach Renoma Inwestycje zamontowane są ramy okienne z potrójną szybą, które spełniają aktualne warunki techniczne. Co więcej, w oknach usytuowane są rolety sterowane elektrycznie, które ukryte są w ociepleniu.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE
— dzięki ogrzewaniu podłogowemu, nie ma potrzeby, aby montować grzejniki. Z kolei, ich brak jest zaletą, dającą więcej możliwości aranżacyjnych.

Lokalizacja

Dojazd do miasta

Do centrum miasta dojedziesz wygodnie samochodem lub komunikacją miejską

Przyroda

W okolicy znajduję się Jezioro Średzkie z zaaranżowaną plaża oraz parkiem

Zakupy

W pobliżu znajduje się szeroki wybór sklepów wielobranżowych i usługowych

Edukacja

W mieście znajdziesz wiele szkół i przedszkoli państwowych oraz prywatnych

Rozpoczęcie budowy 24.09.2021r - Zakończenie budowy 08.08.2022r

Nowe domy szeregowe od dewelopera Renoma Inwestycje — czym się charakteryzują?

Nowa inwestycja spółki deweloperskiej Renoma Inwestycje zlokalizowana jest w okolicach Poznania, w Środzie Wielkopolskiej. Miasto to posiada wszelkie udogodnienia dla młodych ludzi, jak również rodzin. Okolica jest dobrze skomunikowana z Poznaniem poprzez trasy komunikacji miejskiej, a także dostęp do autostrady. Co więcej, w Środzie Wielkopolskiej znajdują się dobre szkoły i przedszkola – zarówno publiczne, jak i prywatne. Domy szeregowe postawione przez Renoma Inwestycje będą idealnym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi. Bowiem, szczególną uwagę warto zwrócić na stworzenie atrakcyjnego otoczenia dla dzieci – przydomowe ogrody oferowanych domów posiadają dużo miejsca do zabawy na świeżym powietrzu, przy czym rodzice mogą mieć je zawsze na oku. Środa Wielkopolska ul. Za Strzelnicą ETAP 2 to inwestycja mająca na celu zapewnienie komfortowego miejsca do mieszkania dla wielu ludzi, chcących rozpocząć w swoim życiu nowy rozdział. Spółka deweloperska Renoma Inwestycje posiada w sprzedaży 3 typy domów: 74, 80, 102 m2 w zabudowie szeregowej należące do budynków z ETAPU 2.

Nowe domy szeregowe w okolicy Poznania z pompą ciepła

Pierwszy prezentowane mieszkanie w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Za Strzelnicą posiada 79,14 m². Z kolei, przyłączona do niego działka jest wielkości 167 m². Dom posiada 4 pokoje. Tym co go wyróżnia jest pompa ciepła, dzięki której możliwe jest znaczne obniżenie kosztów ogrzewania. Dom szeregowy z pompą ciepła to doskonały wybór dla tych, którzy chcą mieszkać w komfortowym i przyjaznym dla środowiska domu. Pompa ciepła to również świetny sposób na pomoc środowisku naturalnemu. Ten rodzaj systemu grzewczego cyrkuluje ciepłe powietrze w domu, zapewniając stały komfort przez całą zimę.

W ofercie sprzedaży Renoma Inwestycje dostępny jest jeszcze jeden dom w zabudowie szeregowej z pompą ciepła, jednak jest on nieco mniejszy, niż wcześniej opisywany. Druga propozycja domu od dewelopera Renoma Inwestycje posiada 73,35 m², z kolei powierzchnia całej działki wynosi 156 m². Dom ten również posiada 4 pokoje oraz zamontowaną pompę ciepła. Dom w zabudowie szeregowej Środa Wielkopolska ul. Za Strzelnicą będzie świetnym wyborem dla młodych osób z perspektywami.

Domy szeregowe od dewelopera z garażem

Ta oferta wydaje się być najatrakcyjniejsza spośród 3 zaprezentowanych. Budynek w zabudowie szeregowej, oferowany jako trzeci, posiada dodatkowo garaż. Co więcej, ma on większą powierzchnię od poprzednich, bowiem wynosi ona 102,92 m². Cała działka z kolei posiada 181 m². Dom ten posiada 4 pokoje, pompę ciepła oraz wspomniany garaż. Dom szeregowy z garażem jest idealny dla osób dysponujących samochodem. Garaż zapewnia wygodę przechowywania pojazdu bez konieczności poświęcania miejsca przed domem. Szukając przestronnej przestrzeni życiowej, a wraz z nią miejsca do przechowywania samochodu, warto rozważyć decyzję kupna domu szeregowego z garażem.

Domy w zabudowie szeregowej od dewelopera Renoma Inwestycje posiadają 5-letnią gwarancję oraz rękojmie na budynek. Głównym założeniem spółki deweloperskiej Renoma Inwestycje jest projektowanie, jak i budowanie domów w taki sposób, aby nawet z biegiem lat prezentowały się one najlepiej jak to możliwe.

Środa Wielkopolska ul. Za Strzelnicą ETAP2 – Nowe szeregowce w Wielkopolsce

Będąc zainteresowanym którymś z zaprezentowanych domów, warto dokładniej zapoznać się z jego ofertą lub skontaktować się z osobami odpowiadającymi za sprzedaż w Renoma Inwestycje. Czekamy zatem na kontakt, odwiedziny strony internetowej renoma-inwestycje.pl, a nawet na bezpośrednie spotkanie, by móc ze szczegółami przedstawić oferty domów na sprzedaż od dewelopera Renoma Inwestycje. Z pewnością nie pożałuje się decyzji odnośnie zamieszkania na nowym osiedlu szeregowym w Środzie Wielkopolskiej. Wręcz przeciwnie – będzie to podjęta jedna z lepszych decyzji w życiu. Warto przekonać się o tym osobiście! Serdecznie zapraszamy do kontaktu! To najlepszy czas, aby dołączyć do pozostałych zadowolonych Klientów spółki deweloperskiej Renoma Inwestycje.