Września

ul. Gwiaździsta

 

Września

ul. Gwiaździsta

 

Września

ul. Gwiaździsta

 

Września

ul. Gwiaździsta

Września

ul. Gwiaździsta

Dom na sprzedaż – Września

 

Renoma Inwestycje to deweloper, który swoje działania skupia w Wielkopolsce. Zajmujemy się głównie inwestycjami mieszkaniowymi, budując także domy pod klucz dla inwestorów indywidualnych na prywatnych działkach budowlanych. Pasja, doświadczenie i zaangażowanie są tym, co wyróżnia nas spośród innych firm deweloperskich. Nie osiadamy na laurach, projektując i realizując coraz nowocześniejsze inwestycje. Jedną z nich jest osiedle domów szeregowych przy ul. Gwiaździstej we Wrześni.

 

Zabudowa szeregowa ma wiele zalet, a jedną z nich jest fakt, że nie jest to zwykły dom na sprzedaż. Września to świetne miejsce do odpoczynku, rozwoju i podejmowania nowych wyzwań zawodowych, co w połączeniu z nowoczesną zabudową daje mieszkańcom wizję wspaniałego życia. Na wizji się jednak nie kończy, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z wyboru. Składają się na to: dobra lokalizacja, innowacyjne projektowanie, stabilna konstrukcja, wysokojakościowe komponenty i przemyślane rozwiązania wewnątrz.

 

Wybierz dom

Aby sprawdzić dostępność wybranego domu, skorzystaj z interaktywnej mapy osiedla.
Oznaczenie domów:

KOLOR ZIELONY - Dom dostępny
KOLOR ZÓŁTY - Dom zarezerwowany
KOLOR CZERWONY - Dom sprzedany

Rozpoczęcie budowy 17.01.2022r.

Zakończenie budowy 15.01.2023r.

 

Domy szeregowe – Września

Pisząc, że zabudowa szeregowa ma wiele zalet, mamy na myśli również cenę zakupu i utrzymania domu. Koszty wspólne rozkładają się bowiem na kilka rodzin, a powierzchnia domu jest zbliżona do domów wolnostojących. Również podział pomieszczeń na część wspólną i prywatną może przywodzić na myśl domy jednorodzinne. Szeregowce są więc czymś pomiędzy mieszkaniem w bloku, ponieważ wokół są jednak inni mieszkańcy, a posiadaniem własnej działki, która zapewnia komfort i wygodę (w tym przypadku odpowiada za to przynależny do domu ogródek).

 

Wpisując w wyszukiwarkę hasło “domy szeregowe Września” nie ma zbyt wielu inwestycji, które byłyby godne uwagi. Postanowiliśmy to zmienić i tak zrodził się pomysł na osiedle domów przy ul. Gwiaździstej, których budowę rozpoczęliśmy 17 stycznia 2022 roku. Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy otoczonej terenami zielonymi. W pobliżu znajdują się także liczne sklepy takie jak: Żabka, Biedronka, Jysk i monopolowe. Ponadto niedaleko mieści się siłownia oraz przedszkole.

 

To jednak nie wszystkie korzyści, jakie oferuje Września. Domy na sprzedaż w tej okolicy łączą się w całe osiedla, które dzięki nielicznej zabudowie wokół można dokładnie zaplanować. Tyczy się to również samych budynków, dlatego szeregowce przy ul. Gwiaździstej wyposażone są w elewację podzieloną na fragmenty ze ścianami zabezpieczonymi styropianem i wełną mineralną. Znajdują się one pomiędzy budynkami, a ich grubość wynosi 20 cm, zapewniając znacznie niższe miesięczne koszty ogrzewania. Budynki dodatkowo wyposażone są w specjalistyczne 2-metrowe pasy po obu stronach, które w razie pożaru zapobiegną się jego rozprzestrzenianiu, mając właściwości niepalne.

 

Dom, Września, sprzedaż… jeśli te trzy wyrazy nadal zaprzątają Państwu głowę, warto wspomnieć o konstrukcji naszych domów. Żelbetowe fundamenty, ściany fundamentowe wykonane z bloczków typu M oraz izolowany, wodoodporny styropian AQUA zapewniają stabilność i odpowiednią izolację całości. Ramy okienne z potrójną szybą spełniają natomiast aktualne warunki techniczne, a rolety sterowane elektrycznie ukryte w ociepleniu są odpowiedzialne za zaciemnienie pomieszczeń. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu nie ma potrzeby montażu grzejników, co daje nowe możliwości aranżacyjne.

 

Koniec prac na ulicy Gwiaździstej zaplanowany jest na 15 stycznia 2023 roku. Serdecznie zachęcamy do śledzenia postępów i zakupu domów szeregowych zlokalizowanych we Wrześni.

Lokalizacja

Dojazd do miasta

Do centrum miasta dojedziesz wygodnie samochodem lub komunikacją miejską

Przyroda

W okolicy znajduję się Zalew Wrzesiński z zaaranżowaną plażą

Zakupy

W pobliżu znajduje się szeroki wybór sklepów wielobranżowych i usługowych

Edukacja

W mieście znajdziesz wiele szkół i przedszkoli państwowych oraz prywatnych

Dziennik budowy - Września ul. Gwiaździsta