Września

ul. Gwiaździsta

 

Września

ul. Gwiaździsta

 

Września

ul. Gwiaździsta

 

Września

ul. Gwiaździsta

Września

ul. Gwiaździsta

Domy szeregowe na sprzedaż we Wrześni – deweloper Renoma Inwestycje

Renoma Inwestycje to deweloper, który swoje działania skupia w Wielkopolsce. Zajmujemy się głównie inwestycjami mieszkaniowymi, budując także domy pod klucz dla inwestorów indywidualnych na prywatnych działkach budowlanych. Pasja, doświadczenie i zaangażowanie są tym, co wyróżnia nas spośród innych firm deweloperskich. Nie osiadamy na laurach, projektując i realizując coraz nowocześniejsze inwestycje. Jedną z nich jest osiedle domów szeregowych przy ul. Kazimierza Jagiellończyka we Wrześni.

Zabudowa szeregowa ma wiele zalet, a jedną z nich jest fakt, że nie jest to zwykły dom na sprzedaż. Września to świetne miejsce do odpoczynku, rozwoju i podejmowania nowych wyzwań zawodowych, co w połączeniu z nowoczesną zabudową daje mieszkańcom wizję wspaniałego życia. Na wizji się jednak nie kończy, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z wyboru. Składają się na to: dobra lokalizacja, innowacyjne projektowanie, stabilna konstrukcja, wysokojakościowe komponenty i przemyślane rozwiązania wewnątrz.

Wybierz dom

Aby sprawdzić dostępność wybranego domu, skorzystaj z interaktywnej mapy osiedla.
Oznaczenie domów:

KOLOR ZIELONY - Dom dostępny
KOLOR ZÓŁTY - Dom zarezerwowany
KOLOR CZERWONY - Dom sprzedany


Rozpoczęcie budowy 17.01.2022r.

Zakończenie budowy 15.01.2023r.

Domy szeregowe i mieszkania na sprzedaż we Wrześni wybierz dewelopera Renoma Inwestycje

Pisząc, że zabudowa szeregowa ma wiele zalet, mamy na myśli również cenę zakupu i utrzymania domu. Koszty wspólne rozkładają się bowiem na kilka rodzin, a powierzchnia domu jest zbliżona do domów wolnostojących. Również podział pomieszczeń na część wspólną i prywatną może przywodzić na myśl domy jednorodzinne. Szeregowce są więc czymś pomiędzy mieszkaniem w bloku, ponieważ wokół są jednak inni mieszkańcy, a posiadaniem własnej działki, która zapewnia komfort i wygodę (w tym przypadku odpowiada za to przynależny do domu ogródek). Sprawdź także inne domy we Wrześni.

Wpisując w wyszukiwarkę hasło “domy szeregowe Września” nie ma zbyt wielu inwestycji, które byłyby godne uwagi. Postanowiliśmy to zmienić i tak zrodził się pomysł na osiedle domów przy ul. Gwiaździstej, których budowę rozpoczęliśmy 17 stycznia 2022 roku. Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy otoczonej terenami zielonymi. W pobliżu znajdują się także liczne sklepy takie jak: Żabka, Biedronka, Jysk i monopolowe. Ponadto niedaleko mieści się siłownia oraz przedszkole.

To jednak nie wszystkie korzyści, jakie oferuje Września. Domy szeregowe na sprzedaż w tej okolicy łączą się w całe osiedla, które dzięki nielicznej zabudowie wokół można dokładnie zaplanować. Tyczy się to również samych budynków, dlatego szeregowce przy ul. Gwiaździstej wyposażone są w elewację podzieloną na fragmenty ze ścianami zabezpieczonymi styropianem i wełną mineralną. Znajdują się one pomiędzy budynkami, a ich grubość wynosi 20 cm, zapewniając znacznie niższe miesięczne koszty ogrzewania. Budynki dodatkowo wyposażone są w specjalistyczne 2-metrowe pasy po obu stronach, które w razie pożaru zapobiegną się jego rozprzestrzenianiu, mając właściwości niepalne.

Dom, mieszkanie, Września… jeśli te trzy wyrazy nadal zaprzątają Państwu głowę, warto wspomnieć o konstrukcji naszych domów. Żelbetowe fundamenty, ściany fundamentowe wykonane z bloczków typu M oraz izolowany, wodoodporny styropian AQUA zapewniają stabilność i odpowiednią izolację całości. Ramy okienne z potrójną szybą spełniają natomiast aktualne warunki techniczne, a rolety sterowane elektrycznie ukryte w ociepleniu są odpowiedzialne za zaciemnienie pomieszczeń. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu nie ma potrzeby montażu grzejników, co daje nowe możliwości aranżacyjne.

Koniec prac na ulicy Gwiaździstej zaplanowany jest na 15 stycznia 2023 roku. Serdecznie zachęcamy do śledzenia postępów i zakupu domów szeregowych zlokalizowanych we Wrześni.

Lokalizacja

Dojazd do miasta

Do centrum miasta dojedziesz wygodnie samochodem lub komunikacją miejską

Przyroda

W okolicy znajduję się Zalew Wrzesiński z zaaranżowaną plażą

Zakupy

W pobliżu znajduje się szeroki wybór sklepów wielobranżowych i usługowych

Edukacja

W mieście znajdziesz wiele szkół i przedszkoli państwowych oraz prywatnych

Dziennik budowy - Września ul. Gwiaździsta

 

Domy Września – sprzedaż od dewelopera

Aktualnie Renoma Inwestycje prowadzi sprzedaż nowych domów we Wrześni na ulicy Kazimierza Jagiellończyka. Jest to jedna z naszych popisowych inwestycji, gdyż znajduje się na wspaniałej działce, łączącej zalety zamieszkiwania dobrze skomunikowanego centrum ze spokojem przedmieść. Bryła budynku jest wyjątkowo atrakcyjna, a koszty życia w takim miejscu o wiele niższe, gdyż można oszczędzać przykładowo na ogrzewaniu. Podłączenie ogrzewania podłogowego jest najefektywniejszym oraz najbardziej ekonomicznym sposobem ogrzewania budynku. Dodatkowo firma Renoma Inwestycje w standardzie przygotowała wszelkie złącza kablowe do instalacji fotowoltaicznej. Wszystko dzięki połączonym ze sobą, grubo zaizolowanym ścianom domów szeregowych.

Dlaczego warto kupować domy szeregowe we Wrześni?

Jeżeli poszukujesz nowego miejsca zamieszkania lub chcesz w bezpieczny sposób ulokować swoje środki, wybierz dom na sprzedaż. Września to idealne miejsce do osiedlenia się tam na stałe, gdyż jest to niewielkie, ale doskonale skomunikowane miasteczko, zapewniające dostęp do dużej ilości terenów zielonych i atrakcji. Koniec budowy nieruchomości planowany jest na styczeń 2023 roku, zatem pozostało bardzo niewiele czasu, a domów łącznie będzie tylko 11!

Kupowanie z rynku pierwotnego ma wiele zalet, a wśród nich jest między innymi możliwość urządzenia domu niemal od zera zgodnie z własnymi preferencjami. Istnieje także szansa skorzystania z pomocy doradcy finansowego lub kredytowego, a do dyspozycji jest pięcioletnia gwarancja oraz rękojmia na dom i jego poszczególne komponenty. Domy szeregowe kupione w Renoma Inwestycje to obecność:

  • podwójnych ścian nośnych pomiędzy lokalami,
  • doskonale zaizolowanej przestrzeni,
  • ochrony przeciwogniowej, zapobiegającej roznoszeniu się pożarów,
  • drzwi i okien antywłamaniowych, wraz ze sterowanymi elektrycznie roletami.

Jakie są domy we Wrześni na sprzedaż?

Proponowane domy są piętrowe, z tarasem, własnym ogródkiem oraz podjazdem, na którym zmieszczą się dwa lub trzy samochody gości. Ogródki mogą mieć w zależności od wybranego domu od około 50 do 200 metrów kwadratowych, co sprawia, że z pewnością nie zabraknie w nich miejsca na zabawy z psem, niewielki plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania czy na uprawę ziół. Całość domyka estetyczne ogrodzenie idealnie dopasowane kolorystycznie do okolicy i stolarki okiennej.

Instalacje i koszty eksploatacji domu

Wszystkie potrzebne do funkcjonowania instalacje są doprowadzone, włącznie ze światłowodem oraz okablowaniem pod instalację fotowoltaiczną. Ogrzewanie w budynku działa dzięki pompie ciepła woda-powietrze, która podobnie jak ogrzewanie podłogowe, sprawia, że dom jest ekologiczny, energooszczędny i wyjątkowo tani w eksploatacji. Projektując układ pomieszczeń wewnątrz, nacisk był położony na możliwość jak najdłuższego korzystania ze światła naturalnego. Pomieszczenia są funkcjonalne i ułatwiają zarówno spędzanie czasu z gośćmi czy z rodziną, jak również spokojną pracę lub naukę na piętrze. Ponieważ kuchnia jest sercem każdego domu, została połączona z salonem.

Działki i drogi dojazdowe

Przemyślane zostały nie tylko kwestie konstrukcyjne i te związane z estetyką elewacji, ale również całej okolicy. Jeszcze przed wprowadzeniem się pierwszych mieszkańców zostaną wykończone ogródki, w których znajdzie się trawa z rolki. W pozostałych miejscach zaobserwować będzie można estetyczne nasadzenia, ozdobne gabiony oraz inne elementy małej architektury. Do domów będzie prowadzić wspólna droga dojazdowa, a także kostka betonowa, która znajdzie się na uliczkach wokół domu, tarasie oraz podjeździe. Całość terenu będzie w pełni wykończona w momencie wprowadzania się.

Atrakcyjna okolica i doskonałe skomunikowanie

Dlaczego najlepszym miejscem do zamieszkania jest właśnie Września? Domy na sprzedaż wybudowane przez dewelopera Renomę usytuowane są w bardzo atrakcyjnej okolicy. Bez najmniejszych problemów znajdziemy tam przedszkola, szkoły i inne placówki edukacyjne. Nie brakuje też sklepów, punktów usługowych, medycznych i rozrywkowych.

Niedaleko inwestycji znajduje się jezioro, a także las, co sprawia, że miłośnicy biegania na zewnątrz i spacerów z psem czy z dziećmi, świetnie odnajdą się w inwestycji na ulicy Gwiaździstej. Bez problemów wjedziemy też na autostradę A2 oraz na drogę DK92, do których jest szybki dojazd. Do dyspozycji jest również transport zbiorowy, wysokiej jakości drogi oraz liczne ścieżki rowerowe i piesze.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi domami na sprzedaż na ulicy Gwiaździstej oraz do kontaktowania się z naszymi przedstawicielami. Udzielamy pomocy kredytowej oraz umożliwiamy współpracę z doradcami finansowymi.